Розчистив сніг – потрапив у лікарню. У Львові медики врятували чоловіка з інфарктом

3217 0
Стан пацієнта стабільний, його уже перевели у звичайну палату.
Фото:nova.te.ua

Фото:nova.te.ua

Медикам Львівської обласної клінічної лікарні вдалось урятувати 64-річного чоловіка, який із інфарктом міокарда сам приїхав у лікарню.

Читайте також: У Львові від коронавірусу вилікували жінку, яка мала 80% уражених легень

Учора чоловік розчищав сніг біля свого будинку, після цього виїхав у справах. Дорогою йому стало погано і він поїхав у обласну клінічну лікарню. Виявилося, у чоловіка стався інфаркт міокарда. Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповів кардіолог ЛОКЛ Володимир Павлюк.

«Чоловік під’їхав до лікарні і, задихаючись, зайшов у приймальне відділення. Чергова лікарка миттєво оцінила критичний стан пацієнта і тут же вклала його на кушетку. Записали ЕКГ», – пише лікар.

Під час ЕхоКГ дослідження пацієнт втратив свідомість.

«Пацієнт скаржиться – «У мене крутиться голова». І за 3 секунди у нього закочуються очі і він втрачає свідомість. Через 30 секунд уже виконали дефібриляцію. Пацієнт приходить до тями. Сьогодні стан пацієнта стабільний, його перевели у звичайну палату», – каже лікар.

Читайте також: Львівські медики врятували чоловіка, який випав з 5-го поверху

І додає, що коли у чоловіка запитали, що він відчував, коли в нього виникло запаморочення, він відповів, що потрапив у білий туман, який його оточував.

 

 

 

 

 

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!