Садовий обіцяє заклеїти білборди з нецензурною лексикою у Львові

2888 0
Міський голова каже, що «ми і так "посилаємо" Росію далеко, тому важливо думати про себе, як будемо перемагати».
Фото: Твоє місто, вул. Городоцька у Львові

Фото: Твоє місто, вул. Городоцька у Львові

Міський голова Андрій Садовий заявив, що білборди з нецензурною лексикою, які з'явилися у Львові, розміщували без погодження міста, їх мають заклеїти. Про це він повідомив сьогодні, 12 березня, відповідаючи на питання журналістки Тvoemisto.tv.

Читайте також: Це мільйон доларів на день. Андрій Садовий про переселенців та життя у час війни

За словами міського голови, на їхньому місці мають розмістити патріотичні заклики до перемоги.

«Не хочу називати хто, але одна державна інституція вирішила вчепити ці борди. Ми їх не погоджували. Вони напряму в’язалися з рекламодавцями і це зробили. На сьогодні всі борди мали заклеїти. На їхньому місці мають бути патріотичні заклики до перемоги. У перші дні війни деякі речі мали сенс. Ми і так "посилаємо" Росію далеко. Важливо давати натхнення кожному нашому вояку, треба про себе думати, як будемо перемагати», – прокоментував Андрій Садовий.

Читайте також: Львівський митрополит просить місцеву владу усунути з білбордів нецензурну лексику

Нагадаємо, архиєпископ і митрополит Львівський владика Ігор Возьняк звернувся до місцевої влади з проханням усунути із білбордів у місті та області тексти із словами лайки та вульгарною лексикою. «Нам усім зараз дуже важко: молимося, постимо, збираємо продукти, речі, записуємося у волонтери, чинимо добро тощо, бо в Україні точиться війна. Але паскудство і лаяння – це від демона, не можемо дати себе захопити диявольською технікою, щоб виставляти напоказ капость як пристойні речі», – переконаний архиєпископ і митрополит Львівський.

Христина Гоголь

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!