Село на Львівщині претендуватиме на місце у світовому рейтингу найкращих пунктів для туризму

35470 0
Окрім села зі Стрийського району, до рейтингу також потрапили чотири села зі всієї України.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

Державне агенство розвитку туризму відібрало село Урич, що на Стрийщині, для участі у відборі World Tourism Organization, яка складатиме рейтинг «Найкращі туристичні села». Про це повідомили у пресслужбі ДАРТ. 

«Включення українських сіл до цієї світової мережі гарантуватиме не тільки увагу мандрівників з усього світу, а й дозволить їм розраховувати на менторство від UN Tourism та потенційну фінансову підтримку іноземних донорів, які займаються просуванням туризму як рушійної сили розвитку сільської місцевості», – йдеться у повідомленні. 

Окрім села зі Львівщини, до переліку також потрапили ще чотири з всієї України: 

  • Ворохта на Івано-Франківщині

  • Зелений Гай на Дніпропетровщині

  • Кваси на Закарпатті

  • Олика на Волині

Село Урич, описують як поселення з бойківською автентикою, яка збереглася в місцевих обрядах та архітектурі. Поряд із селищем знаходиться середньовічна наскельна фортеця і митниця Тустань.

Список сіл визнаних таємною консультативною радою найкращими буде оприлюднений наприкінці 2024 року на офіційних ресурсах ООН Туризм.  

Зазначимо, що у цьому селі розташована заповідник-фортеця Тустань. Tvoemisto.tv розповідало про це місце наскельне місто. Детальніше – за посиланням

Нагадаємо, що зі Львова до заповідника-фортеці Тустань відновили прямий рейсовий автобус.
___________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!