
07 грудня 2016, 10:59
07 грудня 2016, 10:59
«Станом на 6 грудня залишаються на лікуванні 7 осіб, з числа 14-ти госпіталізованих під час пожежі 27 листопада в ТзОВ «Клуб Мі100» у м. Львові (вул. Наукова, 7, Франківський район)», – йдеться у повідомленні Департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА. Як інформувало Tvoemisto.tv раніше, медикам не вдалося врятувати чоловіка, який отримав 95% опіків тіла.
Усім постраждалим надають медичну допомогу в повному обсязі відповідно до протоколів МОЗ України. Стан пацієнтів – задовільний.
Читайте також: У Львові взяли під варту директора нічного клубу, де сталася пожежа
Нагадаємо, 27 листопада до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в розважальному центрі «МІ100», що на вулиці Наукова, 7. Унаслідок пожежі до лікувальних закладів звернулося 22 людини. Тієї ночі у клубі влаштували вогняне шоу, що і називають попередньою причиною займання. Під час роботи пожежників львів'яни знімали палаючу будівлю на відео і робили селфі на її фоні. Відтак, чоловіка, який завдавав ушкоджень рятувальникам під час пожежі, хочуть притягнути до відповідальності.
Опублікувала Наталія Середюк
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"

