Ще на чотири земельні ділянки продадуть права оренди на Львівщині

872 0
Кінцевий строк подання цінових пропозицій – до 20:00 год. 9 травня 2024 року.
ФОТО УМОВНЕ

ФОТО УМОВНЕ

На Львівщині продадуть права оренди на чотириземельні ділянки. Про це повідомила пресслужба департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА. 

Пропоновані ділянки розташовані на території:

Городоцької територіальної громади за межами населеного пункту Львівського району для ведення товарного сільськогосподарського виробництва:

  • площа ділянки – 4 га, стартовий розмір річної плати – 1929,94 грн. Детальніше за посиланням;

Белзької територіальної громади за межами населеного пункту Червоноградського району для ведення товарного сільськогосподарського виробництва:

  • площа ділянки – 10 га, стартовий розмір річної плати – 23045,86 грн. Детальніше за посиланням;

  • площа ділянки – 1,19 га, стартовий розмір річної плати – 2524,36 грн. Детальніше за посиланням;

  • площа ділянки – 2,05 га, стартовий розмір річної плати – 2963,89 грн. Детальніше за посиланням;

Кінцевий строк подання цінових пропозицій – до 20:00 год. 9 травня 2024 року.

Земельні електронні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності відбудуться 10 травня 2024 року.

«Земельні торги дозволяють сільськогосподарському підприємству – збільшити площу земельного банку, а для місцевої ради – додаткові надходження до бюджету», – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман.

Нагадаємо, що суд на Львівщині задовольнив позов Самбірської окружної прокуратури щодо конфіскації земель у громадянина рф на користь держави. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!