Ще одного воїна зі Львівщини повернули із російського полону
Віталію Тарасовичу 23 роки.

26 серпня 2024, 16:08

У суботу, 24 серпня, відбувся черговий обмін військовополоненими між Україною та росією. Із російського полону додому повернулися 115 українських військових. Серед них – Віталій Тарасович із Яворівського району. Про це повідомив керівник Львівської ОВА Максим Козицький 26 серпня.

Віталію Тарасовичу 23 роки. Він родом зі Судової Вишні. Служив строковиком ще з квітня 2021 року, захищав «Aзостaль». Рідні втратили зв’язок із Віталієм 12 червня 2022 року.

«Весь цей час їх супроводжували невідомість і віра. Віра перемогла. Здоров’я вам, Віталію. Низький уклін за все, що ви зробили для держави. Нехай усі сім’ї, у яких зникли близькі, дочекаються радісної звістки про їхнє повернення», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 24 серпня повернути вдалося воїнів Національної гвардії, Збройних сил, Військово-морських сил та Державної прикордонної служби.


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"