У грудні на арештмайданчик поліції з різних районів Львова забрали шість занедбаних автомобілів. Машини тривалий час стояли без руху, заважали людям та порушували правила благоустрою. Рішення про їх переміщення ухвалила комісія з виявлення та переміщення занедбаних транспортних засобів на території Львівської МТГ.
За інформацією управління безпеки та вуличної інфраструктури ЛМР, покинуті автомобілі простояли орієнтовно три роки за адресами: вул. Шафарика, 8; вул. Панча, 12; вул. Сигнівка, 3; вул. Мурована, 11; вул. Тютюнників, 53; вул. Кульчицької, 16А.
Перед переміщенням на автомобілях розмістили повідомлення із зверненням до власників самостійно забрати транспортні засоби. Однак вони цього не зробили, тому за рішенням комісії, до складу якої входять поліція, працівники сервісного центру МВС, посадовці та депутати міськради, машини перевезли на штрафмайданчик на вул. Конюшинній, 13.
Загалом від початку дії програми на арештмайданчик перемістили вже 52 покинуті автомобілі. Водночас деякі власники після запуску програми самостійно прибрали свої авто або відновили їхній стан.
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.





