Що будуть ремонтувати в Залізничному районі Львова у 2018 році. Перелік

3153 0
На ремонт доріг та тротуарів витратять 15 350 000 грн.
фото: Служба автомобільних доріг у Львівській області

фото: Служба автомобільних доріг у Львівській області

В Залізничному районі Львова заплановано провести ряд ремонтних робіт з облаштування доріг та тротуарів, а також внутрішніх дворів. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповів голова Залізничної районної адміністрації Тарас Гнида.

«Найбільш маштабні роботи заплановані на ремонт доріг по вул. Виговського до Любінської – там виділено 2,5 млн грн, на вул. Братів Міхновських – 3 млн грн. Титульні списки складаються після заяв мешканців та їх потреб, всі ремонти – це прохання мешканців, які бралися за увагу. Беремо до уваги ті звернення, що стосуються місць, де є багатоповерхові будівлі, проживають люди з обмеженими потребами та звертаємо увагу на трафік руху», – сказав він.

Читайте також: Що будуть ремонтувати у Шевченківському районі Львова у 2018 році. Перелік

За його словами, цьогоріч у Львові завершать роботи по минулорічному проекту на вул. Виговського біля будинків № 1, 3, 5 та 7 за 490 тис. грн. Першочергово також будуть ремонтуватися вул. Широка та Роксоляни за 2 млн грн. Так само капітальний ремонт за 950 тис. грн відбудеться на вул. Слюсарній.

«Так само будемо ремонтувати внутрішні двори. Це Городоцька, 56 за 1 115 800 млн грн, внутрішні двори на Любінській, 89-91 за 2 млн грн, двір по Кульчицької, 9 до Любінської, 97 за 1 880 000 млн грн. На вулиці Садова, 15 до Петлюри, 39 біля садочку взагалі немає дороги – передбачили 1 млн 800 тис. грн», – додав він.

Читайте також: Які дороги ремонтуватимуть у Львові у 2018 році. Перелік

Цього року в Залізничному районі не передбачено створення нових громадських просторів. В керівництві району сподіваються до узгодження бюджету другого півріччя представити проекти створення нових просторів.

Анна Журба


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!