Оприлюднено нові результати замірів повітря у Львові. Офіційно

10641 0
Хімічна лабораторія ЛКП «Адміністративно-технічне управління» інформує, що результати замірів повітря на території Львова не перевищують гранично допустимих норм. Лише незначний вплив відчувається біля полігону у Грибовичах, тому фахівці рекомендують перебувати на вулиці не більше двох діб поспіль. У прес-службі Львівської міської ради уточнили, що мова йде насамперед про рятувальників.
фото: варта-1

фото: варта-1

Як розповів керівник лабораторії АТУ Ігор Гуменний, проби брали у трьох точках: при  в’їзді на територію полігону (на відстані 20 м. від траси Львів-Жовква); у самих Грибовичах, поблизу максимального джерела горіння і на межі Львова, біля житлового будинку, найближче розташованого до полігону – на вул. Щурата, 27.

Заміри брали на наявність таких забруднюючих речовин, як вуглецю оксид, азоту оксид, азоту діоксин, ангідрид сірчистий,сірководень, аміак, сірчана кислота та недиференційований пил.

«Результати аналізу повітря показали, що на 3-х  контрольних точках вміст забруднюючих речовин, на момент відбору проб, не перевищував нормативів максимально разових гранично допустимих концентрацій. Однак, оцінка результатів замірів  повітря, проведена згідно Державних санітарних правил показала, що на 2-х контрольних точках ступінь небезпечності забруднення (біля самого сміттєзвалища) – слабо небезпечний, а на третій контрольній точці (вул. Щурата) – безпечний»,- розповів  Ігор Гуменний.

Як розповів у коментарі для Tvoemisto.tv Ігор Гуменний, слабко-небезпечний ступінь забруднення повітря рівноцінний тому, який є на загазованих перехрестях у місті, наприклад, на перехресті вул. Стрийська - Наукова. І, відповідно не несе ніякої небезпеки для здоров'я львів'ян.

 

Опублікувала Мар’яна Федина

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!