Київ

Шість громад Київщини долучились до проєкту «Помічник ветерана»

497 0
Помічники дбатимуть про збереження здоров'я ветерана, допомагатимуть йому працевлаштуватись, підвищити кваліфікацію або відкрити власну справу.
Фото: ТСН

Фото: ТСН

Київщина бере участь в експериментальному проєкті «Помічник ветерана», де допомагають адаптуватись після військової служби до цивільного життя. Про це повідомляє КОВА.
 
Проєкт передбачає індивідуальний супровід ментора чи наставника, який працює за принципом «рівний-рівному». До нього вже долучилися 6 територіальних громад Київської області.
 
Помічники дбатимуть про збереження здоров'я ветерана, допомагатимуть йому працевлаштуватись, підвищити кваліфікацію або відкрити власну справу.
 
Також вони вивчатимуть особливості психологічної взаємодії з людьми, які повернулись із зони бойових дій. Стати помічником ветерана можуть:
 
  • ветерани війни, члени сім’ї ветерана, постраждалі учасники Революції Гідності, члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана, члени сім’ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці, які перебувають на обліку в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни;
  • мають ступінь освіти не нижче молодшого бакалавра та реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • відчувають у собі сили стати центром ветеранського життя у своїй територіальній громаді.

 

Щоб долучитися до проєкту, потрібно авторизуватися на платформі е-Ветеран за допомогою електронного підпису, далі заповнити форму за посиланням та пройти онлайн-тестування. Заяви прийматимуть до кінця 2023 року.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!