
07 липня 2015, 13:30
07 липня 2015, 13:30
Долучитись до ініціативи можуть переселенці з Криму віком від 18 до 35 років. Важлива умова – бажання реалізувати власний потенціал або працевлаштуватися. Організатори чекають на резюме й мотиваційні листи від кандидатів до 10 липня. Інформацію слід надсилати на скриньку [email protected].
Школу лідерства реалізує львівський офіс «КримSOS» разом із проектом «Нова перспектива». Подробиці можна дізнатися за телефонами: (095) 381 14 89, (067) 474 56 08, (063) 975 55 43.
За інформацією «КримSOS».
Опублікувала Ірина Савченко
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




