Шмигаль заявив, що Україна входить у світову економічну кризу

5248 0
Прем'єр не став втішати, що від кризи ми виграємо.
Фото: Депо

Фото: Депо

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна входить у світову економічну кризу. Про це він сказав під час брифінгу сьогодні, 11 березня, повідомляє Українська правда. 

За його словами, в цю кризу Україна входить набагато міцнішою, ніж у 2008 році. 

«Фактично ми стоїмо на порозі, а в деяких країнах це вже початок фінансової-економічної кризи. У нас, як ніколи, велика ліквідність у банках, високі золотовалютні запаси, в нас є запас по бюджетному курсу, який запланований. У нас доволі позитивний діалог з МВФ. Позитивна є оцінка експортерів стосовно додаткових можливостей, які відкриваються для них», – сказав Денис Шмигаль.

Прем’єр також додав, що уряд готовий зустріти дві кризи - економічну та вірусну.
 
«Поки що, я не буду втішати, і казати, що від кризи ми виграємо ... але зустріти фінансову кризу ми готові, так само як готові зустріти кризу пов’язану з вірусом», - резюмує очільник уряду.
 
Нагадаємо, аналітики рейтингового агентства Fitch вважають, що саме нова угода з МВФ залишається для України ключовим фактором для отримання офіційних виплат від ЄС і постійного доступу до зовнішніх ринків на вигідних умовах.
 
Увечері 10 березня прем'єр-міністр Шмигаль поговорив телефоном з главою місії МВФ в Україні Роном ван Роденом.
 
Сьогодні Шмигаль заявив, що залишилися дві вимоги МВФ і уряд планує виконати їх за 2-3 тижні.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!