Скільки мільйонерів проживає у Львові

5337 0
Як повідомили в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Державної фіскальної служби у Львівській області, cтаном на 27 квітня 2016 року 115 громадян задекларували одержані ними доходи за 2015 рік в сумі більше 1 млн грн.

Сума задекларованих доходів становить – 312,2 млн грн та підлягає сплаті 8,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 1,3 млн грн військового збору.

Найбільша кількість поданих декларацій, а саме 71 — це декларації, подані громадянами, які проживають у місті Львові.

Найбільша кількість поданих декларацій та задекларованих доходів громадянами-мільйонерами — це доходи у вигляді заробітної плати. Їх задекларував 31 громадянин-мільйонер. Доходи одержані від продажу майна — 29 громадян-мільйонерів, від одержаної спадщини, подарунків — 13 громадян-мільйонерів, іноземні доходи — 11 громадян-мільйонерів, інвестиційний прибуток — 6 громадян-мільйонерів, доходи від надання майна в лізинг (оренду) — 6 громадян-мільйонерів та 19 громадян-мільйонерів задекларували інші доходи (дивіденди, проценти).

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!