У 2018 у Львові відремонтують чотири театри

2710 0
На ремонт та реставрацію театрів з бюджету Львова виділено 6,1 млн грн.
фото: iPress.ua

фото: iPress.ua

У Львові триває ремонт та реставрація комунальних театрів. На роботи було виділено 6,1 млн грн на 2018 рік. На придбання обладнання та реквізиту для театрів – 500 тис. грн. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЛМР.

«Ми працюємо над тим, щоби до міста Львова на театральні вистави їхали гості і туристи, щоби наші театри були одні з найкращих в Україні. Кожен наш театр має бути відремонтований, в хорошому стані, щоби туди дійсно хотілося прийти, а для акторів і для колективів хочеться, щоби їм хотілося творити», – сказала Наталія Бунда, директор департаменту розвитку ЛМР.

Протягом 2018 року ремонтні роботи проводитимуть в академічному духовному театрі «Воскресіння», Першому українському театрі для дітей та юнацтва, драматичному театрі ім. Лесі Українки, академічному театрі ім. Леся Курбаса.

У театрі «Воскресіння» триває ремонт глядацького залу та реконструкція системи електропостачання, готується ремонт даху. Закінчити ремонт театру планують наприкінці 2018 року.

Читайте також: У театрі Курбаса покажуть відеозаписи перших вистав

У драматичному театрі ім. Лесі Українки працюють над дахами та фасадами. Також для театру виготовляють проектно-кошторисну документацію на реконструкцію системи опалення.

Капітальний ремонт Першого українського театру для дітей та юнацтва із врахуванням доступності для людей з інвалідністю знаходиться на завершальному етапі. Його завершення заплановано на квітень 2018 року.

Читайте також: Чим дивуватимуть львівські театри у березні. Афіши вистав


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!