Скільки втрачає Львівський аеропорт через карантин

2159 0
За час карантину заробітну плату працівникам зменшили майже вдвоє.
фото: lwo.aero

фото: lwo.aero

Щомісяця у літній сезон доходи Міжнародного аеропорту Львів ім. Данила Галицького мали складати 45-55 млн гривень. Водночас за період карантину летовище втрачає 20 млн гривень кожного місяця. Про це повдіомила його директорка Тетяна Романовська під стріму Tvoemisto.tv.

«Доходів мало, однак є витрати на зарплати, на аеропорт в його операційній діяльності, електроенергію, самоутримання смуги тощо. Тому ми щомісця орієнтовно втрачаємо 20 млн гривень», – каже вона.

Читайте також: Як зміниться львівський аеропорт до 2022 року

Окрім цього, персонал працює тільки половину робочого часу, і виплачують їм, відповідно, пів ставки. Однак, за словами Тетяни Романовської, за час карантину заробітну плату працівникам зменшили майже вдвоє.

Нагадаємо, що з пятниці Львівський аеропорт перейшов з режиму простою до часткової роботи. Зокрема, акцент наразі роблять на внутрішніх рейсах через те, що нема можливості багато літати за кордон.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!