Скільки земельних ділянок на Львівщині конфіскували у громадян росії

890 0
Конфіскація земельних ділянок відбувається через суд.
Фото умовне

Фото умовне

З початку повномасштабного вторгнення у Львівській області конфіскували 21 земельну ділянку, яка належить громадянам рф. Про це Tvoemisto.tv у інформаційному запиті повідомила Львівська обласна прокуратура.

Відтак за за понад два роки з початку активної фази війни прокуратура через суд змогла повернути у власність держави 13,74 га землі, яка раніше належала росіянам. 

У відомстві не повідомили, скільки ще ділянок на Львівщині є у власності росіян, зазначивши, що не володіють такою інформацію. Проте додали, що робота у цьому напрямку триває.  

Також у відповіді на запит вказали, що за рішенням суду конфісковані ділянки виставляють на торги. А ціну, за вирахуванням витрат на продаж, повертають колишньому власнику. Tvoemisto.tv звернулось до прокуратури з окремим запитом щодо того, чи виплачувалися кошти громадянам рф в таких ситуаціях. 

Нагадаємо, що у листопаді суд повернув чотири земельні ділянкина Бродівщині у Львівській області, які належали громадянину росії.

Володимир Федорович

_____________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!