Сквер у Львові пропонують назвати на честь Маркіяна Іващишина

1200 0
Йдеться про ділянку між вулицею Вірменською та площею Музейною.
Фото: Із Фейсбук сторінки Юлії Хомчин

Фото: Із Фейсбук сторінки Юлії Хомчин

Скверу у Львові пропонують присвоїти назву «Закапелок Маркіяна Іващишина». Йдеться про ділянку між вулицею Вірменською та площею Музейною. Відповідну ухвалу мають винести завтра, 18 серпня, на розгляд сесії Львівської міськради.  

У разі погодження ухвали депутатами ЛМР Галицька районна адміністрація в місячний термін має виготовити та встановити таблиці з назвою «Закапелок Маркіяна Іващишина», а ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» – внести зміни до бази даних, електронних карт міста та інших джерел інформацію відповідно до прийнятого рішення.

Читайте також: Люди, у яких світ трошки чорно-білий. Маркіян Іващишин про місію студбратства

Додамо, що одну з вулиць Львова хочуть також перейменувати на честь Маркіяна Іващишина. Мистецька рада «Діалог» оприлюднила звернення, у якому пропонує перейменувати вул. Чайковського на честь Іващишина. Спільнота закликає названій на честь російського композитора, який не мав жодного стосунку до Львова і був опосередковано пов’язаний з Україною, вулиці надати ім’я Маркіяна Іващишина.

Нагадаємо, 21 травня 2019 року у Львові раптово помер засновник мистецького об’єднання «Дзиґа» Маркіян Іващишин. Його поховали на Личаківському цвинтарі. Йому було 52 роки. Маркіян Іващишин був одним із провідників «Революції на граніті» 1990 року, підприємцем, культурним, політичним та громадським діячем, арт-продюсером низки мистецьких проектів та організатором музичних фестивалів, співтворцем «Львівської газети», керівником радіопроекту «Ініціатива Niko FM» та засновником фестивалю «Флюгери Львова».

Ольга Коваль


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!