Софія та Матвій. Як найчастіше називали малечу на Львівщині у минулому році

3597 0
Львів’яни найчастіше називали доньок Анною, а синів – Максимом, натомість мешканці Львівської області – Софією та Матвієм.
ФОТО: MIRROR.CO.UK

ФОТО: MIRROR.CO.UK

Найпопулярнішими іменами на Львівщині за минулий рік серед новонароджених дівчаток стали Софія, Анна та Вікторія, а серед хлопчиків – Матвій, Максим і Артем. Поо це інформує Головне управління статистики у Львівській області. 

Серед рідкісних імен для доньок мешканці області обирали Лариса, Орислава і Йордана, а для синів – Мстислав, Златомир і Пилип. 

Читайте також: Син чи дитина. Чому хлопчик – «бажаніша» дитина, аніж дівчинка

У Львові найпопулярнішими іменами серед дівчаток у 2017-му були Анна, Вікторія та Софія, а серед хлопчиків – Максим, Матвій та Олександр. Найбільш рідкісними іменами для малечі стали Віталія, Романія, Стефанія, Зорян, Олесь та Серафим.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!