Сьогодні – останній день, коли можна редагувати заявки на зарахування до дитсадків

3047 0
Батьки не зможуть перевести дитину з одного дошкільного закладу в інший.
фото: pda.myvin.com.ua

фото: pda.myvin.com.ua

10 травня о 18:00 перестане працювати функція редагування електронних заявок на зарахування дітей у садочки Львова. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Тобто батьки не зможуть перевести дитину із садочка у садочок, бо ми цю функцію припиняємо. Реєструвати нових дітей у садочок можна, але не можна змінювати номера садочку. Ця функція буде заблокована до того часу, поки ми не створимо списків зарахування дітей, а батьки не принесуть документи», – пояснює керівниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

За її словами, з 29 липня розпочнеться друга хвиля зарахування дітей на вільні місця і функція редагування заявок відновиться.

Читайте також: Виховувати в школі вже пізно: як у Львові працює інноваційний простір для дітей

Наразі на 1 вересня 2019 року зареєстровали 8200 заявок на зарахування дітей у садочки Львова. Проте в управлінні освіти не можуть сказати, скільки малюків потраплять у дошкільні заклади.

«Торік, наприклад, за перший раз не було зараховано орієнтовно 3 тисячі дітей, але до грудня залишилось лише 811 дітей, їхні заявки перенесли на цей рік. Торік загалом в електронній черзі було зареєстровано 9 тис 300 дітей», – каже Зоряна Довганик.

Вона додає, що у Львові відкриваються додаткові групи або відбувається перепрофілювання груп, збільшується кількість дітей в групах, тому є більше можливостей для зарахування.

Із 1 до 10 червня 2019 року батьки отримуватимуть смс-повідомлення на зазначений у заявці номер телефону щодо дошкільного закладу, у який зарахують дитина відповідно до електронної реєстрації.

Читайте також: Міські сервіси Львова переведуть на технологію блокчейн

У цей період керівники закладів дошкільної освіти отримають списки для зарахування дітей до садочка, відповідно до яких упродовж 30 робочих днів прийматимуть документи на зарахування дітей.

В електронній системі є можливість реєструвати дітей, народжених до 1 січня 2018 року. Дітей, які народилися в період з 1 січня до 31 серпня 2018 року, батьки мають право зареєструвати у системі у перший робочий день вересня 2019 року в ясельну групу на 2020 рік або у молодшу групу на 2021 рік.

Читайте також: В Україні дозволили будувати дитячі майданчики на дахах невисоких будівель

Дітей, які народились у період з 1 вересня до 31 грудня 2018 року, батьки мають право зареєструвати у системі у перший робочий день вересня 2020 року у ясельну групу на 2021 рік або у молодшу групу на 2022 рік.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!