Сьогодні для абітурієнтів стартує ЗНО. Що не забути

1592 0
Зовнішнє оцінювання розпочнеться тестом з математики.
Фото: huffingtonpost.com

Фото: huffingtonpost.com

Сьогодні, 25 червня, в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Старт цьогорічного тестування через карантин відтермінували більше, ніж на місяць.

Зовнішнє оцінювання розпочнеться тестом з математики. Тестування з кожного предмета розпочинатиметься об 11 годині.

Читайте також: Інтелект та вільнодумство. Як працює Львівський фізмат-ліцей

Для уникнення скупчень біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочинатиметься о 9:50. У запрошенні-перепустці кожного учасника зазначили проміжок часу, протягом якого йому рекомендують прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску. Перед входом до пункту тестування учасникам вимірятимуть температуру тіла та перевірять наявність ознак респіраторного захворювання.

Для входу в пункт тестування учасник / учасниця має обов’язково подати три документи:

  1. оригінал Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  2. паспорт або інший документ, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  3. запрошення-перепустку для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Учасника або учасницю ЗНО не допустять до пункту у разі:

  1. непред’явлення Сертифіката; документа, що посвідчує особу; нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документа (для осіб, які пред’являють документ, оформлений іноземною мовою);
  2. ­запізнення.

Нагадаємо, що незважаючи на скасування державної підсумкової атестації для учнів і студентів, які здобувають повну загальну середню освіту, зовнішнє незалежне оцінювання є обов'язковим для усіх абітурієнтів, які мають намір вступати до закладів вищої освіти.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!