Сьогодні львів'яни обирають міського голову

2013 0
Сьогодні, 15 листопада, у Львові відбудеться другий тур виборів, під час якого львів'яни обиратимуть міського голову.
фото: slovoidilo.ua, ua.comments.ua

фото: slovoidilo.ua, ua.comments.ua

Згідно Закону України «Про місцеві вибори», в містах, де проживає понад 90 тис. мешканців, кандидат на посаду міського голови має набрати понад 50% голосів. В іншому випадку в місті проводитимуть другий тур для визначення переможця.

Читайте також: Офіційні результати виборів у Львові: хто пройшов до міської ради

За результатами голосування, яке відбулось 26 жовтня, ніхто з 11 кандидатів на посаду міського голови не набрав понад 50% голосів виборців, тож у Львові відбудеться другий тур.

Читайте також: Чим здивували львівські вибори. Думка експерта

Відтак львів’яни обиратимуть серед двох кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів: Андрієм Садовим та Русланом Кошулинським.

Читайте також: Як медіа вплинули на результати львівських виборів. Думка експерта

Відповідно до результатів голосування в першому турі, чинний мер Львова Андрій Садовий набрав 49,22% (131426 голосів). Кандидат від ВО «Свобода» Руслан Кошулинський – 12,29% (32 811 голосів)

Читайте також: Скільки кандидатам в мери Львова коштували вибори

Виборчі дільниці в цей день працюватимуть за звичним режимом. Відати свій голос за одного з кандидатів можна буде з 8:00 до 20:00 год.

Читайте також: Скільки жінок пройшли до Львівської міської ради

Нагадаємо, «гаряча» телефонна лінія, куди можна повідомляти про порушення на виборах, функціонує за номером: 2-999-285.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!