Сьогодні у Львові презентують першу в Західній Україні краудфандингову платформу StartEra

1354 0
Під час заходу розкажуть про можливості та переваги платформи, представлять команду її експертів та конкурс стартап проектів.
фото: startera.org.ua

фото: startera.org.ua

Сьогодні у Львові презентують першу в Західній Україні краудфандингову платформу StartEra, створену Tech StartUp School у партнерстві з Національним університетом «Львівська політехніка» і медіа-хабом «Твоє місто».

«Це інноваційна краудфандингова платформа для розміщення і просування творчих, соціальних і технологічних проектів, а також громадських ініціатив за фінансової підтримки з боку тих, хто вболіває за розвиток і реалізацію інноваційних проектів. Веб-сторінка платформи має україномовний та англомовний інтерфейси. До числа експертів StartEra увійшли відомі в Україні представники бізнесового, громадського та академічного секторів», – розповідають ініціатори.

Читайте також: Львів потрапив до світового рейтингу стартап-міст

У програмі заходу:

  • презентація платформи Startera.org.ua, її переваг та можливостей;
  • представлення команди експертів краудфандингової платформи;
  • презентація конкурсу стартап проектів на платформі StartEra, що відбудеться у рамках проведення «Інноваційної весни 2019»;
  • інформування про можливості співфінансування найбільш затребуваних проектів з боку місцевих органів влади та благодійних фондів;
  • ділові знайомства, зустрічі інвесторів, бізнесу та стартапів, щоб обговорити ділові пропозиції, отримати інвестування та обмінятися контактами.

Читайте також: Зручні сервіси для продажу, пошуку клієнтів та краси: які стартапи зароджуються у Львові

Презентація розпочнеться 16 травня о 17:00 у Tech StartUp School за адресою вул. Академіка Колесси, 2, аудиторія 301.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!