Політична реклама

Сьогодні у Львові виставлятимуть гобелени та розписи на тканинах

1774 0
Сьогодні, 12 червня, у Львівському палаці мистецтв відкриється Всеукраїнська виставка «Текстилізм. Міні текстиль. – 2014». На експозиції виставлять роботи різного тематичного спрямування, виконані класичними та авторськими текстильними техніками: гобелен, розпис по тканині, художня вишивка, квілт, текстильний колаж.

Роботи виконані як і з традиційного текстилю, так і звичайні побутові, однак  актуальні, повідомляють організатори.

На виставці глядачі побачать твори 55 митців зі Львова а також гостей з Києва, Луцька, Рівного та Черкас. Серед авторів відомі в Україні та поза її межами майстри та багато молоді і студентів.

Відкриття виставки о 16:00.

Головним організатором експозиції є Львівська секція художнього текстилю. Організаційний комітет: Ольга Парута-Вітрук (голова секції), Наталя Шимін, Володимира Ганкевич.

 

Довідка. Щорічна виставка відбувається з 90-х років. На початках, вона була традиційною, а раз на 2 роки традиційне чергувалось з експериментальним. Перша виставка експериментально мистецтва "Текстильний шал." була відкрита під гаслом "Через експеримент – до образу". З часом вона об'єдналась з традиційним текстилем і перетворилась у "Текстилізм". 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!