Соціальні допомоги продовжують діяти на період воєнного стану

1266 0
Раніше термін дії допомог продовжили лише тим особам, що проживають на території проведення бойових дій або тимчасово окупованих.
Фото умовне

Фото умовне

Вчора, 27 грудня, Кабінет Міністрів України ухвалив рішення продовжити виплати усіх соціальних допомог без подачі відповідних заяв. Раніше таке рішення стосувалося тих осіб, що проживають на території проведення бойових дій або тимчасово окупованих. 

Джерело: Мінреінтеграції

«Вказана ситуація могла призвести до соціальної напруги та надмірного навантаження на органи соцзахисту й органи надання адміністративних послуг, зокрема через нестабільність електропостачання та часті повітряні тривоги», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Пенсіонери додаткову грошову допомогу можуть отримати у відділеннях «Укрпошти»

Нагадаємо, що з 1 грудня функції щодо виплат житлових субсидій та пільг перейшли до органів Пенсійного фонду. Установа призначає житлові субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!