Спецдозволи для прикордоння. Що варто знати жителям Львівщини

812 0
Особи, які проживають у прикордонній смузі, повинні отримати відповідний дозвіл
Умовне фото

Умовне фото

У зв'язку зі змінами до постанови Кабінету Міністрів «Про прикордонний режим», жителі 5-кілометрової прикордонної смуги  повинні оформити спеціальні дозволи для перебування в даній зоні.

Згідно з новими вимогами, всі особи, які проживають у прикордонній смузі, повинні отримати відповідний дозвіл для забезпечення безпеки та контролю за рухом в цій області. Також такий дозвіл потрібно буде зробити тим, хто приїжджає на роботу на територію неподалік державного кордону. Спеціальні дозволи будуть запроваджені Державною прикордонною службою України для перебування в прикордонній смузі орієнтовно з лютого. 

Зокрема, щоб оформити дозвіл тим, хто живе у 5-кілометровій прикордонній зоні, потрібно звернутися за роз’ясненням до органів місцевого самоврядування

Кому не потрібний спецдозвіл: 

  • українцям, які перебувають в прикордонній смузі з ціллю перетнути кордон у пунктах пропуску,

  • для водіїв, яке керують вантажівками з метою мультимодального перевезення (супроводжуючих осіб це також стосується),

  • особам, рух яких починається та закінчується за межами прикордонної смуги.

____________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!