На правах реклами

Спільнота «Наукова» прагне стати «розумним» мікрорайоном Львова. Візуалізація

3370 0
Розумна інфраструктура, комфортні зупинки і прогресивні школи, – у Львові розпочався конкурс на облаштування «розумного» району. Втілити найінноваційніші рішення у сфері технологій та стати аналогом для розвитку усього міста прагнуть також і мешканці Наукової.

Чому «Наукова»?

Район «Наукова» – це міні-прототип міста. Тут є 84 багатоповерхівки, 20 навчальних закладів (садочки, школи, коледжі, позашкілля), 10 громадських просторів, 2 медичні заклади, не менше 9 торгових центрів та 3 релігійні установи, 22 зупинки громадського транспорту, а також 4 потужних осередки, де розвивають IT технології. Інфраструктура мікрорайону є дуже розвиненою, тому у ньому вдасться застосувати якнайбільше нових технологій.

Що пропонує спільнота «Наукової»?

«Розумними» «Науковій» допоможуть стати інновації в галузі безпеки, інфраструктури, освіти, медицини та екології. Нові технології не тільки зроблять життя району комфортнішим, спростивши вирішення щоденних справ, а й стимулюватимуть мешканців ще більше розвиватися.

Безпека. На ключових точках району встановлять камери відеоспостереження. Таким чином, за безпекою біля навчальних закладів та громадських просторів цілодобово слідкуватимуть у Ситуативному центрі безпеки міста.

Інфраструктура. Для кращої мобільності транспорту та безпеки мешканців - світлофори у мікрорайоні працюватимуть у режимі «зеленої хвилі». А спеціальні звукові сигнали допоможуть зорієнтуватися незрячим пішоходам.

Освітлення вулиць здійснюватиметься енергоощадними ліхтарями на сонячних батареях з системою реагування на погодні умови.

Комфорт. Оновлені зупинки громадського транспорту з картою району та напрямків руху зроблять приємнішим очікування маршрутки, а онлайн-сервіс руху транспорту дозволить дізнатися, скільки часу потрібно очікувати на маршрут. Також у мікрорайоні облаштують датчики для незрячих та спеціальні з’їзди на ліфтах.

Розумні альтанки, що працюватимуть на сонячних батареях та даватимуть можливість підзарядити свій гаджет чи скористатися wi-fi, зроблять перебування на громадських просторах комфортнішим.

Це ще далеко не всі переваги «розумного» мікрорайону, яким скоро може стати Наукова. Аби втілити ці пропозиції у життя, за мікрорайон потрібно проголосувати. Підтримати мікрорайон можна до 28 жовтня на сайті vote.smart.lviv.ua. Детальніше про розвиток Наукової читайте на сайті naukova.com.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!