Споруди у Стрийському парку матимуть нових орендарів

4174 0
У Львові провели три аукціони з оренди споруд, що розміщені на центральній алеї Стрийського парку
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

У Стрийському парку у Львові споруди на центральній алеї матимуть нових орендарів. У ході торгів вартість оренди зросла у десятки разів. 

Джерело: ЛМР

Зокрема, вартість оренди ротонди, площа якої 44,5 квадратних метрів, зросла майже у 17 разів від стартової та становить 165 101 грн. Тут раніше був павільйон кондитерської фірми Sarotti, акції якої належали Nestlé.

Читайте також: Міська рада виставила на аукціон оренду давньої ротонди у Стрийському парку

Вартість оренди кубічного павільйону колишньої цегельні Felicja з Рудок (площа 14,4 квадратним метрів) зросла майже у 19 разів від стартової та становить 65 200 грн. Споруда, де раніше був тютюновий павільйон, зросла у ціні в 10,5 разів від стартової та тепер становить 60 001 грн.

«Споруди розташовані на центральній алеї Стрийського парку та належать до спадщини щорічної міжнародної ярмарки «Східні Торги», яка відбувалась в 1920-1930х роках. Переможцям бажаємо успіхів у реалізації проєктів!» зазачають в управлінні інвестицій та проєктв ЛМР.

Зазначимо, що у кожному з торгів змагалися більше 10 учасників. Це й вплинуло на ростання ціни лотів.

Нагадаємо, що 4 жовтня Львівська міська рада виставила на аукціон оренду давньої ротонди у Стрийському парку. Її пропонують облаштувати під торгівлю, можливо, для кафе. 

Ірина Давосир

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!