Стартувала нова хвиля мобілізації. Кого призвуть?

6847 1
Заступник начальника департаменту інформаційних технологій Міністерства оборони України Сергій Галушко заявив, що друга половина четвертої хвилі мобілізації буде менш масовою та спеціалізованою.

Про це він сказав в ефірі «5 каналу», інформує УНН.

За його словами, перший етап четвертої хвилі мобілізації має на меті призвати до війська до 20 тис. військових. На сьогодні фактично цей етап вже завершено і водночас розпочався другий етап цієї хвилі.

«Mи почали другий етап четвертої хвилі. Він набагато менший. Загальна кількість людей буде до 20 тисяч. Вона буде більш спеціалізована. Це будуть не тільки попередні спеціальності, а і військово-морських сил, військової служби правопорядку», – зазначив заступник міністра оборони, уточнивши, що цей етап буде більш спеціалізований з певною опорою на добровольців.

Нагадаємо, четверта хвиля мобілізації пройде в три етапи. Всього в рамках мобілізації планується призвати близько 200 тис. військовозобов'язаних.

 

Читайте також:
11 Березня, 2015 11:14
Іван якщо під час другого етапу четвертої хвилі мобілізації має бути призвано до 20 тис. військових, так само, як і під час першого, то чому він набагато менший??? як на мене, то немає жодної різниці між цими двома етапами, щодо кількості мобілізованих.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!