Старий термінал львівського аеропорту прийматиме всі внутрішні рейси

3867 0
Водночас всі рейси й надалі відлітатимуть із міжнародного терміналу.
Фото: wikimapia.org

Фото: wikimapia.org

Із 1 лютого старий термінал Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького почне приймати всі внутрішні рейси. Про це повідомили у пресслужбі аеропорту. 

Читайте також: Як зміниться львівський аеропорт до 2022 року

Водночас відльоти й надалі виконуватимуть із міжнародного термінал «А». Такі зміни пов’язані з реконструкцією системи обробки багажу «Приліт» у міжнародному терміналі.

«Ми хочемо збільшити довжину багажної стрічки, а, відповідно, пропускної спроможності каруселей внутрішніх та міжнародних рейсів, що дозволить нам покращити роботу аеропорту "Львів" у години пікового навантаження», – кажуть а в аеропорту.

Читайте також: Куди можна полетіти зі Львова. Розклад та вартість усіх авіарейсів

Додамо, що до листопада старий термінал приймав рейси Київ – Львів авіакомпанії «Мотор Січ». Однак ці рейси скасували. Старий термінал перестав приймати рейси у 2012 році, коли запустили роботу новго терміналу.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!