Створення дитячого простору у Парку культури. Як долучитись?

2418 0
У суботу, 20 червня, Львові на площі святого Теодора планують провести воркшоп стосовно створення простору європейського рівня для сімейного відпочинку у Парку Культури. Львів’ян запрошують до обговорення та висунення власних ідей.
фото: wikimapia.org, facebook.com

фото: wikimapia.org, facebook.com

Як інформують організатори, простір має включати дитячий майданчик та зону відпочинку. Дитячий майданчик кардинально відрізнятиметься від існуючих можливістю як фізичного, так інтелектуального розвитку дітей, існуванням елементів для дітей з особливими потребами. Воркшоп. який відбудеться в рамках Майстерні міста  у суботу, націлений на створення проекту майданчика та території довкола.

«Запрошуємо усіх зацікавлених, аби обмінятись ідеями щодо концепції майбутнього простору, обговорити потенційні джерела фінансування проекту, і просто познайомитись для подальшої співпраці» - запрошують організатори. Більше про подію – шукайте за посиланням.

Опублікувала Вікторія Петрик


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!