Суд остаточно зобов’язав забудовника демонтувати незаконний поверх торгового центру у Львові

5411 0
Йдеться про будівництво торгово-офісного центру, дозвіл на зведення якого підприємець отримав ще шість років тому.
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

Львівський окружний адміністративний суд остаточно зобов’язав забудовника демонтувати третій поверх торгово-офісного центру на вул. Промисловій, 60. За заявою Галицької окружної прокуратури наприкінці квітня Шевченківський відділ державної виконавчої служби у Львові відкрив виконавче провадження, яке зобов’язує привести об’єкт будівництва у відповідність до містобудівних умов та обмежень.

Джерело: Львівська міська рада

Ще минулого року 25 липня Львівський окружний адміністративний суд ухвалив рішення, і зобовʼязав знести незаконно збудований третій поверх ТЦ за власний рахунок. Йдеться про будівництво торгово-офісного центру, дозвіл на зведення якого підприємець отримав ще шість років тому. Відповідно до містобудівних умов та обмежень, це мала бути двоповерхова споруда. Натомість забудовник звів три повноцінні поверхи, які під час перевірки зафіксувала міська Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю.

«Роки перевірок, судових слухань, штрафів для замовника і генпідрядника, приписи про усунення порушень та зупинення будівельних робіт так і не вплинули на забудовника. Крапку у справі поставив суд. Оскільки на час війни міська ДАБК обмежена у повноваженнях, зусилля об’єднали із обласною прокуратурою», – йдеться у повідомленні

Суд задовольнив позовну заяву Галицької окружної прокуратури міста Львова в інтересах держави в особі Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю про приведення об’єкта у відповідність до містобудівних умов та обмежень. Забудовник упродовж 10 днів повинен демонтувати зайвий третій поверх. Якщо підприємець цього не зробить добровільно, його чекають штрафи і кримінальна справа. 

Зазначимо, що містобудівні умови та обмеження на будівництво торгового центру отримав місцевий підприємець Сергій Васина.

_________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!