Суд звільнив від покарання росіянку, яка пограбувала мешканку Львівщини
Уродженка росії вкрала у жительки Львівщини 6 тисяч гривень.
Умовне фото
Умовне фото

17 лютого 2023, 12:29

Бродівський районний суд звільнив від покарання громадянку росії, яка пограбувала мешканку Львівщини. Про це повідомляє Tvoemisto.tv з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Як йдеться у вироку суду, у жовтні 2022 року у Бродах росіянка обікрала жительку Львівщини. Інцидент стався біля банкомату АТ «Ощадбанк». Жінка намагалася зняти гроші з картки, однак через необізнаність, росіянка запропонувала свою допомогу. Після видачі коштів із банкомату уродженка росії привласнила 6000 грн.

Читайте також: Суд звільнив від покарання львівського митника, який брав хабарі

Під час судового засідання обвинувачена свою провину визнала. Суд призначив їй покарання у виді п'яти років позбавлення волі за ч.4 ст. 185 КК України. Однак, на підставі ст.75 КК України суд звільнив росіянку від відбування покарання з іспитовим строком на рік.

Нагадаємо, раніше суд виніс вирок львів’янці, яка у соціальних мережах поширювала дописи на підтримку росії і путіна. Їй призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі, із встановленням іспитового строку на 1 рік.


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Війна
Ющенко назвав обстріл Успенського собору замахом на генетичний код нації та закликав відбудувати Десятинну церкву
Третій Президент України проаналізував історичну спадковість російських злочинів проти українських святинь і наголосив на важливості відновлення унікальних сакральних пам'яток.
Фото: ДСНС

15 червня, 21:45

Унаслідок нічного влучання російського безпілотника по території Києво-Печерської лаври суттєвих пошкоджень зазнав Успенський собор, що стало вже третім руйнуванням Великої церкви за останні сто років. Попри черговий акт культурного геноциду з боку Москви, українська нація має продемонструвати стратегічну відповідь ворогу, розпочавши підготовку до великих історичних ювілеїв та відродження першоджерел своєї державності. Про це повідомив третій Президент України Віктор Ющенко...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"