Супутникові знімки показали масштабні руйнування у Бахмуті

969 0
Оборона Бахмута триває вже 7 місяців.
Фото: БАХМУТ, MAXAR TECHNOLOGIES

Фото: БАХМУТ, MAXAR TECHNOLOGIES

На нових супутникових знімках міста Бахмуту видно, що мости через стратегічно важливу річку зруйновані. Зокрема, йдеться про мости через річку Бахмутівка. Про це повідомили в The New York Times.

На одному із знімків видно, що мости через річку Бахмутівка були зруйновані. Річка розділяє місто і може бути використана Україною як оборонна лінія для стримування наступу Росії.

Також одні з найчіткіших супутникових знімків за кілька тижнів свідчать про значні пошкодження житлових будинків, мостів і промислових підприємств після тижнів важких бомбардувань і вуличних боїв. На знімках за 23 лютого також можна розгледіти масштабні пошкодження промислових підприємств, житлових будинків та мостів.

Супутникові знімки Бахмута за 23 лютого (вище) та 6 березня (нижче).

Читайте також: Оборонці не дали оточити Бахмут, але ситуація дуже важка, – Сирський

Нагадаємо, що противник, не рахуючись із втратами, не припиняє штурмувати місто Бахмут та його околиці. Сили оборони України не дали ворогу взяти Бахмут в оперативне оточення, але ситуація залишається дуже складною.

_______________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!