![](/media/gallery/full/p/e/peremoha.jpg)
Зранку квіти покладуть від обласної та міської влади до пам’ятного знаку на території колишнього концентраційного табору "Шталаг-328", що знаходився на цитаделі, інформують Головні новини Львова.
На цьому ж місці відправлять міжконфесійний молебень. Організатори обіцяють, що під час відзначення Дня перемоги не використовуватимуть жодної символіки.
Святкування перенесли на 8 травня, тому що вся Європа святкує перемогу над фашизмом саме у цей день.