Голосіївський районний суд Києва призначив 7,5 років позбавлення волі колишньому працівнику прокуратури Андрію Молочному (сину коміка Андрія Молочного, який виїхав у Росію), обвинуваченому у скоєнні смертельної ДТП у стані алкогольного сп'яніння. Про вирок повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко.
Аварія сталася 19 липня 2025 року на вулиці Великій Васильківській. За матеріалами справи, водій їхав у стані алкогольного сп'яніння, проігнорував заборонний знак, виїхав на зустрічну смугу та рухався на швидкості, майже вдвічі вищій за дозволену на цій ділянці. Автомобіль влетів на тротуар і збив 61-річну жінку.
«Після того, як він збив жінку, він не став викликати швидку або надавати їй бодай якусь допомогу. Він просто втік з місця ДТП. Потерпіла померла в лікарні від отриманих травм», — заявив Кравченко.
Сторона обвинувачення просила для Молочного максимальне покарання — 10 років позбавлення волі. Оскільки суд призначив менший строк, прокурори планують оскаржити вирок в апеляційному суді.
20 липня генпрокурор повідомив, що за кермом авто був Андрій Молочний — головний спеціаліст одного з відділів прокуратури. У його крові зафіксували 1,77 проміле алкоголю.
У жовтні обвинувальний акт передали до суду. Оскільки Молочний повністю визнав свою провину, справу розглядали за скороченою процедурою.
27 листопада в Офісі генпрокурора зазначили, що суд заслухав сторони та пішов до нарадчої кімнати.
Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наш Facebook.
«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.



-1.jpg&w=3840&q=75)