Талановитим науковцям у Львові даватимуть 25 тис. грн премії

1605 0
У Львові відкриють науковий лекторій та впровадять премії успішним вченим.
ілюстрація: www.lvivrada.gov.uа

ілюстрація: www.lvivrada.gov.uа

У Львові запровадять премії талановитим вченим розміром 25 тисяч гривень, запрошуватимуть на лекції всесвітньо відомих науковців, відкриють науковий лекторій та позиціонуватимуть місто як осередок науки. Це передбачено програмою “Львів науковий” на 2016-2017 роки, яку ухвалили на сесії депутати Львівської міської ради. Про це повідомляє Інформаційний портал депутатів ЛМР.

Згідно з програмою, щороку у Львові відбуватиметься конкурс соціально-наукових проектів, переможці яких отримуватимуть одноразову премію розміром до 25 тисяч гривень. До участі у конкурсі запрошують навчальні заклади, наукові інститути та безпосередньо науковців. Також передбачено проведення у місті таких заходів як “Міський фестиваль науки“, “Дні науки“, розробка туристичного маршруту наукового спрямування “Львів науковий“, присвоєння новим вулицям міста імен видатних львівських вчених, науковців, дослідників.

Метою програми є забезпечення розвитку та промоції наукового потенціалу Львова як в Україні,так і за кордоном, його видатних науковців та винаходів, досліджень, розвиток наукового потенціалу міста, сприяння обміну досвідом з провідними національними та закордонними науковцями, розвиток сфери ділової гостинності шляхом проведення у місті вагомих наукових ділових заходів.

Довідка. У Львові функціонують 16 наукових інститутів та товариств, 13 університетів, 7 академій, 6 інститутів, 27 професійно-технічних училищ та коледжів. На початок 2015/2016 навчального року у Львові налічувалося 113 тисяч студентів вищих навчальних закладів різних акредитаційних рівнів.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!