Політична реклама

Топ-10 найпопулярніших та найрідкісніших імен Львівщини та України

23116 0
За інформацією головного управління юстиції у Львівській області, найпопулярнішими іменами для дівчаток на Львівщині у 2011 році були Анастасія, Софія, Вікторія, Вероніка, Анна, Марія, Христина, Юлія, Марта, Соломія. Для хлопчиків - Максим, Юрій, Олександр, Денис, Владислав, Роман, Андрій, Богдан, Володимир, Данило.

У Львівській області найрідше хлопчиків називали іменами Аким, Богодар, Вакула, Даріян, Еней, Зенон, Кипріян, Модест, Оверій, Отар, Ринат, Рувим, Тарон, Чингіз, Юстин, Ясін; дівчат - Агафія, Агнія, Айшат, Аніка, Вітана, Вєста, Гільда, Глафіра, Доротея, Естер, Кадіжа, Лікерія, Према, Філомена, Флора, Ясміна.

В Україні найпопулярнішими для хлопчиків були імена: Денис, Дмитро, Максим, Артем, Богдан, Данило, а також Роман. Для дівчаток українці найчастіше вибирають імена: Анастасія, Дар’я, Аліна, Ангеліна, Софія, Христина і Марія.

Серед рідкісних імен, якими минулого року називали дітей в Україні, як інформує «Восточный вариант», для хлопчиків Яромир, Радомир, Злат, Нестор, Климентій, Серафим, Аристарх, Амфілохій. З іноземних імен для хлопчиків українці вибирали: Спартак, Христофор, Майкл, Леонардо да Вінчі, Мушка, Алітрохан, Принц.

Для дівчаток рідкісними іменами виявилися: Варвара, Глафіра, Соломія. Були також випадки імен Ассія, Жасмин, Алсу, Мадонна, Ауріка, Тіна, а також Камілла. Крім того, зустрічалися дівочі імена: Смарагда, Йордана, Береза, Принцеса, Золушка, Шехерезада, Радість, Росіяна, Весна, а також Калина.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!