Київ

ТРЦ «Дивосвіт» на Оболоні виставили на продаж

985 0
ТРЦ виставили на аукціон уже втретє

Державний банк «Укрексімбанк» виставив на аукціон OpenMarket центр сімейного дозвілля «Дивосвіт» на Оболоні у Києві. Стартова ціна лота складає 167 256 000 грн.

Будівля складається з адміністративних, торгових та допоміжних приміщень, приміщення громадського харчування та фітнес-центру.

«Будівля має привабливе місце розташування та зручну транспортну розв’язку. Поруч є паркінг, який забезпечить зручне розміщення автотранспорту відвідувачів. А велика площа лота дозволяє створити розважальні зони та зони відпочинку як для дітей, так і для дорослих - зазначив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро. - Ця будівля вже продавалась на наших аукціонах, але минулого разу продаж відбувся в рамках виконавчого провадження. Цього разу продаж відбуватиметься з балансу державного банку, що значною мірою знижує юридичні ризики, які можуть виникати при купівлі арештованого майна. Впевнений, що ця важлива різниця суттєво вплине на привабливість цього об’єкту в цілому».

ТРЦ «Дивосвіт» побудували у 2006 році. Комплекс має площу понад 7 тисяч квадратних метрів, він розташований на вулиці Героїв полку «Азов».

ТРЦ виставили на продаж уже втретє. «Укрексімбанк» вже намагався продати «Дивосвіт» в 2020 році, але тоді продаж заблокував Господарський суд Києва. Вдруге банк виставив йлого на продаж у 2022 році.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!