Цієї неділі львів’ян кличуть у ботанічний сад помилуватися сезонними квітами

3903 3
Відвідувачів чекають із 14:00 до 18:00.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

У неділю, 7 липня, львів’ян кличуть на День відкритих дверей у ботанічний сад ЛНУ імені Івана Франка. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Читайте також: Тут ростуть гранат і кава. Як у центрі Львова працює таємний ботсад

Цього тижня пропонують помилуватися тропічними рослинами в оранжереї на Черемшини, 44 або познайомитись із 150-ма сортами лілійників у ботсаду на вул. Кирила і Мефодія, 4.

Довідка

Ботанічний сад університету імені Івана Франка заснували у 1852 році. Він є одним із найстаріших садів України та Східної Європи. Нині це навчальна, науково-дослідна та природоохоронна установа, що веде просвітницьку діяльність.


Читайте також:
4 Липня, 2019 08:38
666 ... а я про що кажу-пишу ? ... ви про усі "принади" війни пишете "також" ... а 99% в стрічці новин -- про оті "хліб і видовища" ...
3 Липня, 2019 19:44
Твоє місто Ми також писали сьогодні про борт із пораненими.
3 Липня, 2019 19:27
666 ... " .. во Львов из Днепра доставили 12 раненых военнослужащих , трое в тяжёлом состоянии.." ... запросіть туди людей ... помилуватись ... бо люди гинуть , калічаться , а у Львові чомусь(?!!)не вщухають усілякі святкування ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!