Цьогорічні абітурієнти мають самостійно розраховувати бал атестата

5459 0
Правильність обчислення перевірятимуть приймальні комісії вишів.
Фото: clutch.ua

Фото: clutch.ua

Випускникам шкіл, які цього року вступатимуть до вищих навчальних закладів, необхідно самостійно розраховувати середній бал атестата. Відповідне роз'яснення надано Міністерством освіти і науки, пише Osvita.ua.

Під час подання заяви до закладу вищої освіти – як в електронному, так і в паперовому вигляді – випускникові школи необхідно самому порахувати середній бал атестата. Перевірятимуть правильність обчислення приймальні комісії закладів вищої освіти.

Читайте також: 19 випускників зі Львова набрали на ЗНО 200 балів

Середній бал атестата має обчислюватись за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин. Бал розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку до атестата оцінок. Предмети, за якими зроблено запис «звільнений(а)», у загальну кількість не враховуються.

Разом з тим, якщо у додатку до атестата все ж зазначений середній бал, то його обов’язково необхідно перевірити на дотримання методики. У разі помилки, вступники мають розрахувати бал самостійно та подати його у приймальну комісію.

Читайте також: Львівські виші увійшли до десятки найкращих університетів України

У разі подання заяв в електронному вигляді вступник має зазначити середній бал в особистому кабінеті. Якщо потім він виявить помилку в розрахунку, то зможе самостійно її виправити до подання першої заяви.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!