Tvoemisto.tv визначило переможця розіграшу квитків на концерт-триб’ют

1655 0
Учора на Tvoemisto.tv розпочався розіграш двох квитків на концерт-триб’ют пам’яті Андрія Кузьменка, що відбудеться вже цієї неділі, 21 червня, на «Арені Львів». Отримати перепустку на унікальний концерт мав змогу кожен, лише поширивши допис у Фейсбуку і залишивши у коментарях улюблену цитату співака.
audioved.com

audioved.com

Усього у розіграші квитків взяли 212 шанувальників творчості Андрія Кузьменка. Найпопулярнішими серед них виявились наступні цитати співака:

«Я хочу тут жити, а не вмирати!...»

«Не встидайся, то твоя земля! Не встидайся то є Україна…»

«Життя красиве,коли кольорове,Значить получилося,дякувати Богу…»

«А від берега знову в море ідуть ті, хто вірив і правду знати хотів…»

та багато інших.

Переможцем конкурсу стала  щасливиця, котру обрала програма-генератор випадкових чисел «random.org» Вікторія Кондратик. ЇЇ коментар «Я завжди казав, що не боюся смерті, я боюся війни, і вона … прийшла...» під номером 106 і обрала програма. Вітаємо переможницю.

Нагадаємо, для того, щоб стати учасником розіграшу потрібно було перейти за посиланням на Фейсбук-сторінку «Твого Міста», залишити у коментарях до допису улюблену цитату Андрія Кузьменка і пронумерувати свій коментар (Наприклад:  34. «Ти сам собі країна, зроби порядок у своїй голові…»), поширити запис у себе на сторінці і дочекатись оголошення результатів.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!