Львів увійшов у п’ятірку міст України із забрудненим повітрям

2444 0
За прогнозами Українського гідрометцентру сьогодні та завтра в Україні очікують покращення синоптичної ситуації.
Фото: Марія Стахів

Фото: Марія Стахів

Станом на вчора, 27 жовтня, значних перевищень рівнів забруднення атмосферного повітря в Україні не зафіксували, однак у декількох містах є незначні перевищення гранично допустимих концентрацій, зокрема й у Львові. Про це повідомляє ДСНС.

«На території України утримується антициклонічний характер погоди, що зумовлює відсутність опадів, слабкий вітер, підвищення температури повітря від поверхні землі до висоти 700-800 м (інверсія), відсутність вертикального перемішування повітря, густі тумани. Ці фактори сприяють накопиченню в приземному шарі забруднюючих речовин», - йдеться у повідомленні.

Разом з тим значного зростання рівнів забруднення повітря не спостерігають. Незначні перевищення гранично допустимих концентрацій є лише в Дніпрі, Одесі, Кривому Розі, Львові та Кам´янському.

Загалом синоптична ситуація не відрізняється від таких же погодних умов у попередні роки, тому немає суттєвих підстав для стурбованості щодо стану повітря. За прогнозами Українського гідрометцентру сьогодні та завтра в Україні очікують покращення синоптичної ситуації.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!