Президент України Володимир Зеленський заявив, що в Києві ситуація з енергетикою залишається найскладнішою, попри залучення значних ресурсів. Про це повідомляє Володимир Зеленський.
За словами глави держави, у столиці наразі працюють 174 аварійні бригади, що є суттєвим ресурсом, спрямованим саме на Київ. Водночас досягнутих результатів недостатньо.
«Я очікую від київської влади посилення роботи — багато міст і громад готові допомогти, уряд готовий допомогти, усі доручення, можливості, все є… 174 бригади працюють — це значний ресурс, який зараз спрямували на Київ. Є певні результати, але недостатні», — наголосив президент.
Читайте також: Обстріли ТЕЦ і холод у квартирах: чи справді могла столиця підготуватися краще
Він також повідомив, що значна частина житлових будинків у столиці залишається без опалення, зокрема й ті, де тепла немає вже тривалий час. У зв’язку з цим Володимир Зеленський доручив уряду спрямувати додаткові ресурси для стабілізації ситуації.
Окремо президент зазначив, що Міністерство внутрішніх справ працює у своєму напрямку — масштабуються пункти підтримки та обігріву.
«Всі в уряді працюватимуть із партнерами, щоб якомога швидше отримати саме додаткове обладнання», — підкреслив він.
Нагадаємо, через складні побутові умови та холод у домівках у Києві розгорнули додаткову допомогу для мешканців біля пунктів обігріву. Лише за вчора гарячі обіди отримали понад 6 400 киян — харчування надавали на 57 локаціях у різних районах столиці. На сьогодні заплановане приготування ще більш ніж 6 500 порцій їжі.
«Твоє місто. Київ» з'ясовувало, чому столиця виявилася менш підготовленою, ніж Харків, і що реально можна зробити. Читайте тут.
Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наш Facebook.
«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.





