У Києві в кіоску з приготування швидкої їжі вибухнув газовий балон
Постраждали п'ятеро людей, четверо з них – госпіталізовані.
Hero Image

10 грудня 2022, 12:15

Внаслідок вибуху газового балону в кіоску з виготовлення їжі швидкого приготування у Києві постраждали 5 людей.

Джерело: ДСНС України.

Зазначається, що увечері 9 грудня до надзвичайників у Києві надійшло повідомлення про вибух на вул. Васильківській, 34-Б, що у Голосіївському районі столиці.

Виявилося, що в металевому кіоску з виготовлення їжі швидкого приготування вибухнув газовий балон, а потім спалахнула пожежа. Вогнем було охоплено 2 суміжних кіоски.

Внаслідок вибуху постраждали 5 людей: з них 2 працівників кіоску, 1 відвідувач, 1 особа, яка намагалась гасити пожежу. А також продавець сусіднього кіоску з продажу мобільних аксесуарів.

Четверо потерпілих госпіталізували з опіками до медзакладу, один чоловік – від неї відмовився.

Через пожежу обидва кіоски згоріли повністю.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"