Київ

У Києві відреставрували Колону Магдебурзького права

489 0
Монумент є символом Києва, як великої Європейської держави
Фото: ДОКС

Фото: ДОКС

У Києві відреставрували монумент «Колона Магдебурзького права». Про це повідомили в Департаменті охорони культурної спадщини.

«Сьогодні День Самоврядування — право громадян брати участь в управлінні державними справами, вільно обиратись та бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.  Магдебурзьке право — одна з найпоширеніших у середньовічній Європі правових систем міського самоврядування», — пояснили в Департаменті.

Колону Магдебурзького права встановлено на честь надання місту Києву Магдебурзького права. Монумент є символом Києва, як великої Європейської держави і вважається найстарішим монументом Києва.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!