
07 квітня 2025, 14:54
07 квітня 2025, 14:54
Всесвітній фонд природи WWF-Україна, Департамент захисту довкілля та комунальне підприємство "Плесо" хочуть дізнатися думку містян про стан водойм Києва. Відповідне опитування місятн розпочали застосунку "Київ Цифровий".
Метою опитування є вихначення проблем, які найчастіше помічають кияни, а також які річки та озера першочергово потребують заходів з покращення їхнього стану.
За результатами опитування розроблять рішення для захисту річок і озер у столиці та створять інтерактивну мапу водойм.
Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наш Facebook.
«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




