Політична реклама

У львівському електротранспорті патрулюватимуть самооборонці

1054 0
Відтепер у львівському електротранспорті представники охорони міста Львова проводять суміжне патрулювання разом із контролерами ЛКП «Львівелектротранс».

Представників охорони міста Львова патрулюють разом  з контролерами на міських тролейбусних та трамвайних маршрутах, повідомляє прес-служба Львівскої міськради.

«В основному, представники охорони міста Львова проводили роз’яснювальну роботу з пасажирами електротранспорту щодо купівлі проїзного квитка»,  — повідомив заступник директора підприємства Володимир Карпа.

Відтак, від сьогодні у трамваях і тролейбусах за дотриманням порядку продовжуватимуть слідкувати представники охорони міста Львова.

«Вони будуть працювати разом з контролерами, один контролер та два самооборонці. Таким чином, сподіваємось запобігти правопорушенням, крадіжкам, безквитковому проїзду чи випадкам, коли водії продають закомпостований або ж фальшивий квиток», – зазначив Володимир Карпа.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!