У Львівському національному університеті Франка відкривають креативний простір

9829 0
У перший тиждень тут будуть проводитися майстер-класи, аби показати на практиці студентам, як він може діяти.
ілюстративне фото: Inspired.com.ua

ілюстративне фото: Inspired.com.ua

2 жовтня у головному корпусі Львівського національного університету ім. І. Франка почне діяти студентський креативний простір University open space, що слугуватиме як територія для навчання, розвитку, натхнення та інновацій, інформує ГО «Лабораторія ідей».

Як повідомила в коментарі Tvoemisto.tv одна з ініціаторок проекту Христина Луців, простір буде діяти в приміщенні колишньої студентської поліклініки, схід до якої є з внутрішнього дворику головного корпусу університету або з вулиці Костюшка.

«Поки що ми не маємо окремого великого приміщення, де можна було б зробити все так, як ми це бачимо. Але можливо, у майбутньому ми будемо розширюватися. Взагалі такі простори потрібні на всіх факультетах, а не лише в головному корпусі», – розповідає вона.

Читайте також: Lem Station: яким буде креативний простір у старому трамвайному депо

З 2 по 6 жовтня тут проведуть 10 безкоштовних майстер-класів у межах заходу «Простір неформальної освіти», мета якого – показати на практиці, як може діяти креативний простір. Кількість місць є обмеженою, тому для участі необхідно пройти онлайн-реєстрацію за посиланням.

«Ми плануємо не тільки цей захід. Це початкові зустрічі, які мають показати студентам, як це все діє, що вони самі теж можуть запрошувати різних людей і проводити тут свої заходи. Крім того, цей простір є в незавершеному вигляді, його потрібно вдосконалювати, і ми шукаємо людей, які готові до цього долучитися», – говорить Христина.

За її словами, креативний простір буде відкритим для студентів не лише на час майстер-класів. Зараз ініціатори проекту його облаштовують мінімальними меблями, для яких вдалося залучити інвесторів.

Читайте також: Місто-магніт для талановитих. Як у Львові втілюють ідеї креативного міста

Програма «Простору неформальної освіти»

Понеділок, 2 жовтня

16:00 – 17:45 – «Останній курс – курс на виживання», Іванна Фединчук, експертка з виборчого процесу, тренер для кандидатів/ток в депутати, організатор фестивалю для молодих підприємців «Гармидер».

17:45 – 18:15 – кава-перерва.

18:15 – 20:00 – «Як це - бути лідером. Реалізація лідерства», Андрій Ковальський, керівник та ідейний натхненник Львівського обласного молодіжного центру.

Вівторок (3 жовтня)

16:00 – 17:45 – «Презентація кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA», Ніна Хома, координаторка кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в Національному музеї-меморіалі «Тюрма на Лонцького» у Львові та опікується іншими такими кіноклубами в місті.  

17:45 – 18:15 – кава-перерва.

18:15 – 20:00 –  «Харизма та впевненість: бути всередині, виглядати ззовні», Сергій Ковач, тренер з особистісного розвитку, майстер школи розвитку SPE, співзасновник та ведучий клубу «Великий Оратор».

Середа (4 жовтня)

16:00 – 17:45 –  «Протидії мові ворожнечі», Володимир Бєглов, журналіст та радіоведучий. Співзасновник «Радіо Сковорода» та The Ukrainians.

17:45 – 18:15 – кава-перерва.

18:15 – 20:00 – «Що важливіше: простір чи спільнота?», Оксана Дащаківська, керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження».

Четвер (5 жовтня)

16:00 – 17:45 –  «Встановлення та відстоювання особистих кордонів та вміння говорити “Ні”», Марта Чумало, заступниця голови Західноукраїнського Центру «Жіночі перспективи».

17:45 – 18:15 – кава-перерва.

18:15 – 20:00 –  «Публічний виступ – як маркетинг ідей», Роман Дерега, тренер з ораторського мистецтва та публічних виступів.

П’ятниця (6 жовтня)

16:00 – 17:45 – «Краундфанд і краудсорс як можливості стартового капіталу», Роман Кошовий, тренер міжнародного рівня, експерт з виборчого законодавства, засновник Благодійного фонду «Перша Львівська фундація».

17:45 – 18:15 – кава-перерва.

18:15 – 20:00 –  «Чотири миті українського студентства: 1990-2001-2003-2013», Віталій Загайний, голова неурядової організації «Центр громадянських ініціатив», громадський діяч, експерт з питань самоорганізації та самоврядування.

За детальнішою інформацією можна звертатися за адресою вул. Університетська, 1, к. 081, ГО «Лабораторія ідей».

Контактна особа – Христина Луців (+38 097 74 96 093, khrystylutsiv@gmail.com).


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!