
08 лютого 2018, 11:19
08 лютого 2018, 11:19
Уперше в Львівському будинку органної і камерної музики впроваждують абонемент. Про це йдеться на сторінці органного залу у Facebook.
Львів’янам пропонують піврічний абонемент на відвідування 150-ти концертів Львівського органного залу. Загалом є два типи абонементів: із фіксованими місцями – 1500 грн та без фіксованих місць – вхідні, 800 грн.
Читайте також: Як зміниться Органний зал у Львові: три тези від нового директора
Замовити абонемент можна на Facebook-сторінці Органного залу, на місці у касі (з 13:00 до 19:00), за телефоном (098) 871 01 80 або написати на електронну пошту [email protected].
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"



