
19 квітня 2023, 18:30
19 квітня 2023, 18:30
У Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького у Львові на Великдень розпочався сезон атракціонів. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила речниця Парку культури Ірина Вовк.
Дитячий квиток коштує 25 гривень, а дорослий – 30 грн. Парк атракціонів працюватиме з середи по неділю з 11:00 по 19:00
Читайте також: У Парку культури демонтують 35-річний атракціон «Орбіта»
Зазначимо, що на території також діють різні фудкорти. Каруселі щорічно проходять діагностичне експертне обстеження Західним експертно-технічним центром та Держгірхімпромнаглядом у Львівській області.
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




